Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme

Günülk hareket ve çalışma şekilleri, beslenme alışkanlıkları, genetik yapı ve diğer çeşitli etkenlerden dolayı, vücudun göbek, bel, basen gibi bölgelerinde fazla yağlanma meydana gelmektedir. Bazen diyet ve spor gibi aktivitelerle bu fazla yağları yakmak mümkün olurken çoğu kez sonuç hiç değişmemekte ve farklı tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Bölgesel zayıflama, vücudun farklı bölgelerinde oluşan yağ fazlalıklarının azaltılmasını sağlayan yöntem ve uygulamaların tümünü kapsamaktadır.

Bölgesel incelme yöntemleri ile yağ hücrelerinin parçalanarak katı halden sıvı hale geçmesi sağlanır ve yağlar vücut tarafından kullanılarak yakılmış olur.

Bölgesel zayıflama amacıyla, soğuk lipoliz, kavitasyon, radyo frekans, pasif jimnastik ve lenf drenaj yöntemleri kullanılmaktadır.Bölgesel incelme tedavisi hangi bölgelere uygulanabilir?
Bölgesel incelme tedavisi tüm vücut için uygulanabilir. Genel olarak en çok uygulandığı bölgeler kalça, bacak ve karın bölgeleridir.

Bölgesel incelme tedavisi hangi durumlarda uygundur?
Bölgesel incelme tedavisi, karın ve bacak bölgesinde sıkılaşma, bölgesel incelme ve selülitin hafiflemesi gibi istekleri olan hemen herkes için uygundur.

Bölgesel incelme tedavisi sırasında acı duyar mıyım?
Bölgesel incelme tedavisi tasarlanırken hastanın cildinin hassasiyeti ve konfor düzeyi göz önüne alınır. Bu nedenle işlem sırasında herhangi bir acı hissedilmemektedir. Seans sırasında işlem yapılan bölgede bir sıcaklık hissedilir. Bunun dışında çoğu hasta tedaviyi rahat bir masaja benzetmektedir.

Bölgesel incelme tedavisinin sonuçları ne zaman ortaya çıkar?
Bölgesel incelme tedavisinin sonuçları ilk seanstan hemen sonra cildin daha pürüzsüz ve sıkı bir hale gelmesi şeklinde görülebilir. Tedavi sürdükçe bu etki daha çok artar ve asıl sonuçlar tedavi bittikten sonraki 10 hafta içinde tam olarak ortaya çıkar.

Bölgesel incelme tedavisinin sonuçları kalıcı mıdır?
Bölgesel incelme tedavisi tamamlandıktan sonra düzenli olarak yaptıracağınız hatırlatma tedavileri, sonuçların kalıcı olmasını sağlayacaktır.


...

Göster:
Sırala:
Soğuk Lipoliz New

Soğuk Lipoliz

Bölgesel ZayıflamaSoğuk Lipoliz UygulamasıKriyolipoliz (cryolipolysis, cryolipoliz), çevre dokulara ..

G5 Masaj Sistemi New

G5 Masaj Sistemi

G5 Masaj Sistemi..

Kavitasyon New

Kavitasyon

Bölgesel ZayıflamaKavitasyonKavitasyonel ultraporasyon, ultrasonik ses dalgalarını kullanarak yağ hü..

Radyo Frekans New

Radyo Frekans

Bu sistem, yağ hücrelerinin hacimlerinin ultrason ve radyofrekans dalgaları ile azaltılması yoluyla ..

Bölgesel Zayıflama | Lenf Drenaj New

Bölgesel Zayıflama | Lenf Drenaj

Hepimizin içinde bizi sağlıklı tutmaya çalışan sessiz bir sistem bulunmaktad..